Sponsorlu Bağlantılar

Marmaray Durakları

Marmaray Durakları

Gebze-Halkalı arasında 15 dakikada bir çalışan Marmaray trenleri, Zeytinburnu-Maltepe arasında da 8 dakikada bir sefer yapıyor.

İlk tren Gebze’den saat 06:00, son tren ise saat 22:50 olduğunda hareket eder. Aynı zamanda karşı taraftaki Halkalı durağından ilk tren 06:00’da, son tren ise 22:58’de hareket etmektedir. Tüm saatleri yukarıdaki tabloda detaylı olarak görebilirsiniz.

Marmaray (Halkalı-Gebze) kaç dakika sürer?

Marmaray’da tam 42 durak var. Gebze’den ayrılanlar için bu yolculuk sizi 115 dakikada Halkalı’ya ulaştırabilir. Yani 1 saat 15 dakika sürüyor.

Marmaray durakları ile birçok metroya veya metrobüse ve vapura aktarma yapabilirsiniz. Onların listesi aşağıda verilmiştir. Ama hala açılmayan birkaç metro var. Seyahatinizi planlamadan önce buna dikkat etmeniz yararınıza olacaktır. Duraklar ile ilgili tüm güncellemeler için bizi takip edebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu