Sponsorlu Bağlantılar

Marka İzleme Yazılımı

Marka İzleme Yazılımı

İcat ettiğiniz veya ürettiğiniz bir ürün için Türk Patent ve Marka kurumu na başvurmanız gerekir. Ancak markanızı onaylatmak marka değerinizi korumak için yeterli olmayabilir. Marka izleme yazılımı markanız ile benzer faaliyetleri yürüten firmaları tespit eder ve zamanında gerekli itirazları yapmanızı sağlar. Firma ile iletişime geçebilir ve hizmet alabilirsiniz.

Marka İzleme Hizmeti Neden Önemlidir?

Bir marka ne kadar çok ses getirmişse o ölçüde kazanç da getirir. Ancak başka kişiler tarafından markanızın çalınmaması ve korunması için bu hizmetler çok önemlidir. Firma ayrıca marka bültenlerini takip ederek gereken sürede gereken itirazların yapılmasını sağlar.

Türk Patent ve Marka kurumu her ay düzenli olarak marka başvurularını yayınlar. Firma sizinle benzer faaliyetleri olan markaların onaylanmasını engeller. Bunu da deneyimli personeli ve ince bir tarama işlemi sonucunda yapar. Markanıza gereken özeni göstermek için bu hizmeti almanız gerekir.

Firmanın sitesini inceleyerek hemen başvuru yapabilir ve hizmet talep edebilirsiniz. Firma düzenli olarak yaptığı çalışmalar ile benzer faaliyetler yapan markaların başvurularının onaylanma sürecini engeller.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı