Sponsorlu Bağlantılar

Manisa’nın En Kaliteli Ve Güncel Haber Sayfası

Manisa’nın En Kaliteli Ve Güncel Haber Sayfası

Manisa’nın en kaliteli ve en güncel haber sayfası olarak hizmet veren web sayfasında Manisa iline dair her türlü haberin paylaşımı yapıyor. Manisa haber sayfasında il merkezi ve ilçelerindeki gelişmeler kaliteli aynı zamanda tarafsız habercilik anlayışıyla paylaşılıyor..

Sayfada Yer Alan Haber Kategoriler

Manisa haberleri web sayfasında yer alan haber kategorileri gündem, asayiş, çevre, ekonomi ve spor kategorileri oluyor. Bu kategoriler sayesinde sayfaya giriş yapan kişiler Manisa il merkezi ve ilçelerinde bu kategorileri ilgilendiren haberleri takip edebiliyorlar.

İl Hava Durumu Paylaşımı

Web sayfasında Manisa’ya dair haberlerin dışında Manisa hava durumu paylaşımı da yapıyorlar. İldeki sıcaklık derecesini saat yaşanacak gelişmelere bağlı olarak paylaşıyorlar. Ayrıca ilçelerin hava durumunu da öğrenebiliyorlar.

Namaz Saatlerinin Paylaşımı

Haber sayfasında Manisa namaz vakitleri paylaşımı da bulunuyor. Böylelikle kişiler ildeki beş vakit namaz vakitlerini bir aylık olarak paylaşıyorlar.

Eczane Linkleri

Sayfa üzerinde kişilerin eczane ihtiyaçlarını mesai saatlerinde de giderebilmeleri için Manisa nöbetçi eczane haber ve linklerini paylaşıyorlar. Kişiler isterlerse merkezdeki nöbetçi eczaneleri isterlerse ilçelerdeki eczanelerin isimlerini, adreslerini ve telefon numaralarını öğrenebiliyorlar.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı