Sponsorlu Bağlantılar

Mağaza Dekorasyonu

Mağaza Dekorasyonu

1995 yılından itibaren mağaza sistemleri, tasarımlar ve üretimler, raf sistemleri, mağaza dekorasyonu ve birçok alanda dekorasyon yapmaktadırlar. 2001 yılında ise Sancak Dizayn adını alarak özgünlüklerini oluşturmuşlardır. Mağazalarında bulunan ekipmanları ise kaliteli çalışma, modern ürünler ve profesyonellikle bütün olmuştur. Ayrıca firma yurt içi ve yurt dışı müşterileri için temel ihtiyaç olan ürünleri bünyesinde bulundurmaktadır. Şu anda ise yeni teknoloji ve uzman ekipleriyle beraber mağaza dekorasyon ve dizaynını yapmaktadırlar.

Misyonları Nelerdir?

Misyonları ise yeniliklerinden ödün vermeden ileriye doğru gitmek ve özgünlükleriyle tasarlamış oldukları ürünleri hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarına ulaştırmaktır. Yapmış oldukları anlaşmalar çerçevesinde de kurumsal ve bireysel olarak müşterilerin memnuniyetini ve hizmet kalitesini düşünerek hareket etmektedirler.

Ürünler

Ürünleri ise kasa bankoları, mağaza raf sistemleri, vitrin mankenleri, polyester yarım mankenler, mağaza rafları, etiketlikler, ahşap askılar, özel kaplama askılar olarak sıralayabiliriz.. Ayrıca mağazada mağaza raf sistemleri için aksesuarlar da bulunmaktadır.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı