Sponsorlu Bağlantılar

Maç Tahminlerine Eklenen Maç Dinleme Keyfi

Maç Tahminlerine Eklenen Maç Dinleme Keyfi

Haftalık maçlar, maç programları, spor kanalları ve anlık yayınlanan müsabakaların bazen izlenmesi mümkün olmayabilir. Ama spor keyfini yaşamanız için dinlemeyi tercih etmeniz de aynı keyfi verecektir. Site olarak bahsedilen tüm yayın ve maçları dinletiyorlar. Dinlemek istediğiniz kanalın üzerine tıklamanız yeterli oluyor. Kullandıkları alt yapı sağlam olduğundan dolayı kesinti veya bağlantının kopması gibi bir durumla karşı karşıya kalmanıza da engel oluyorlar. Maç dinle seçimi menüsünden ulaşabiliyorsunuz.

Tahminler

Sitede bulunan canlı maç dinle kısmından anlık olarak yayınlanan maçları dinleyebiliyorsunuz. Üstelik site olarak maçlarla alakalı analizleri de yayınlıyorlar. Yayınlanan veriler doğru, tutarlı ve tecrübeli kişiler tarafından hazırlanıyor. Bahislerinize yön verdikleri gibi sıkılmadan analiz okumanızı da mümkün hale getiriyorlar.

Neden Dinlemelisiniz?

Siteyi dinlerken iddaa tahminleri de okuyabilirsiniz. Site olarak temel birkaç sorudan oluşan üyelik formuyla hemen üye olmanızı istiyorlar. Keyifli bir şekilde dinleme imkanı verirken aynı zamanda bilgilenmenize de katkıda bulunuyorlar. Bunun için siteye ulaşmalı ve üye olmalısınız.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı