Sponsorlu Bağlantılar

Liste Hazırla Alışveriş Kazan

Liste Hazırla Alışveriş Kazan

İnternette iyi vakit geçirmek ve aynı zamanda bir şeyler öğrenmek istiyorsanız, tam size göre bir site var. Eğlenceli ve bilgilendirici liste içeriklerle takipçilerinin keyifli zaman geçirmesini sağlayan site, öte yandan, üyelerine para kazanma imkanı da sunuyor. Bunun için site takipçisi, siteye üye oluyor ve hazırladığı içeriği siteye yüklüyor. Üye, bu içeriği ile kredi kazanıyor, kazandığı krediyi ise alışveriş yaparak değerlendirebiliyor.

İlan Ekle Kazan

Sitede, gündeme ilişkin içerikler yer alıyor. Ayrıca, genel kültür ağırlıklı çok sayıda liste, sitede görülebilir. Bu listeler, farklı kategorilerde ve farklı tarzlarda hazırlanmış listelerdir. Bazıları, galeri içeriklerdir. Okuyucu kısa sürede konuyu anlayabiliyor. Ayrıca, site üyesi ilan ekle özelliğinden faydalanarak, siteye ürün fotoğrafı yükleyebiliyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı