Gündem

Lima Logististics

Lima Logististics

Proje taşımacılığı gibi profesyonel alanlarda hizmet verilmekte olup, 2013 yılından bu yana kaliteli hizmet anlayışı ile önce yerel sonra uluslararası bir başarı elde etmiştir. İhtiyaçlar doğrultusunda en iyi hizmeti vermeyi amaçlayarak, bugüne kadar kargo taşımacılığını en iyi şekilde gerçekleştirmek için çalışmalar yürütülmüştür. Geniş bir taşımacılık ağı kurarak çok aşamalı taşıma sistemi ile çalışılmaktadır. İhtiyaç duyulan hizmetin başta havayolu, demiryolu, karayolu, denizyolu gibi pek çok alanda lojistik sağlamaktadır.

Bozulabilir Kargo Taşımacılığı

Bozulabilir kargo taşımacılığı ile bozulabilecek ürünlerin ısıdan, nemden ve diğer faktörlerden etkilenmeyecek şekilde uygun standartlarda taşınmasına olanak sağlanmaktadır. Başarılı kadrosu ve uzman ekibi ile bozulabilecek ürünlerin ısı ve nem koşulları sağlanarak, ihtiyaç duyulduğu anda ihtiyaç duyulan yere hiçbir sorun yaşamadan götürülmesini sağlamaktadır. Bu şekilde kaliteli bir hizmetin verilmesi mümkün olur.

Proje Taşımacılığı

Daha çok ağır hacimli yüklerin taşınması için tercih edilen taşıma türüdür. Proje taşımacılığında önemli olan zaman kavramıdır. Ürünlerin gerekli olduğu zaman yerine ulaşamaması gibi bir durumun yaşanması maddi hasarlara neden olabilir. Bu noktada planlı bir şekilde proje taşımacılığı yaparak, ürünlerin eksiksiz ve zamanında belirtilen yerlere ulaşması sağlanmaktadır.

Fuar Ve Etkinlik Taşımacılığı

Fuar ve etkinlik taşımacılığı, düzenlenen etkinliklerde kullanılacak malzemelerin etkinlik başlamadan önce fuar alanına ulaştırılmasını kapsamaktadır. Malzemelerde hiçbir hasarın yaşanmaması için hızlı ve doğru bir şekilde taşınması gerekir. Etkinlikte kullanılacak malzemelerin, zamanında ulaşması oldukça önemlidir ve taşıma sırasında hiçbir sorun çıkmamasına önem verilmektedir. Bu hizmet anlayışı çerçevesinde profesyonel ve deneyimli ekiplerle, uzman bir taşımacılık hizmeti sağlanmaktadır.

Express Kurye

Ekspres kurye sayesinde istenilen ürünlerin müşterilere hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Bu taşıma türünün en önemli özelliği hızdır. Yetenekli kurye ekibi sayesinde istenilen hizmet zamanında müşterilere ulaştırılmaktadır. Günümüzde en çok tercih edilen taşıma türleri arasında yer alır.

İntermodal

İntermodal taşımacılık mevsimsel ve çevresel faktörleri göz önünde alındığında, ihtiyaç duyulan hizmetin hızlı bir şekilde lojistiğini sağlamaktadır. İntermodal, birden fazla taşıma modeli kullanılarak, yükün taşıma kabı değiştirilmeden bir diğer taşıma modelinden diğerine geçişinin kolay ve hızlı bir şekilde sağlanmasını kapsamaktadır. Bu taşıma modelinde düşük maliyet ile maksimum verim elde edilmektedir. Tüm bu taşımacılık süreci başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı