Sponsorlu Bağlantılar

Leke Tedavisi

Leke Tedavisi

Her işlemde olduğu gibi önce cilt temizlenir. Lokal anestezik krem ​​genellikle gerekli değildir ve direkt olarak uygulanabilir.

HIFU uygulaması öncesi jel, cilde uygulanır. Yüzün uygulama yapılacak bölgeleri önceden belirlenir ve uygun dozlarda taranır. Yüz bölgesi için önce 4.5mm’lik bir uygulama ile derinin altındaki smas tabakasına uyarı gönderilir. Oluşan ısı ile pıhtılaşma sağlanır ve onarım mekanizması uyarılır. Pıhtılaşma, sırasıyla 3 mm nozullarla yüzeysel atışlar ve son olarak da en yüzeysel katman 1.5 mm nozullarla yapılarak gerçekleştirilir. Böylece cildin tüm katmanlarında iyileşme merkezleri oluşturulur ve leke tedavisi tamamlanır.

Vücudun diğer bölgelerine farklı örtüler uygulanarak hem yağ yakımı hem de cilt sıkılaşması sağlanır. Yağ yakma ve bölgesel zayıflama için kullanılırken beslenmeye de dikkat edilmelidir. Ek olarak ameliyatsız yüz germe operasyonları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı