Sponsorlu Bağlantılar

Leke Kremi

Leke Kremi

Leke kremi konusunda yapmış olduğumuz araştırmayı sizlerle paylaşmadan önce leke tanımına değinmek konuya netlik kazandıracak kanaatindeyiz. Leke, cildin asıl renginin dışında oluşan kararma, kızarma ya da sararma şeklinde kendini belli eden renk değişikliğidir. Lekeler doğuştan olabileceği gibi sonradan bazı nedenlere bağlı olarak da gelişebilmektedir. Özellikle hassas ve alerjik ciltler üzerinde güneş ve rüzgar etkisiyle kızarma şeklinde lekeler oluşur. Eller ve yüzde oluşan bu lekeler insan psikolojisini de olumsuz etkilemektedir.

Leke Kremi Nedir, Nasıl Kullanılır?

Herhangi bir nedenle ciltte oluşan lekeler, akne, güneş yanığı gibi cilt problemlerini gidermek amacıyla yarı kozmetik fakat çoğunlukla kimyasal ürünler olarak önerilmekte olan hücre yenileyici ve bakım amaçlı kremlere leke kremi denir. Düzenli kullanımı halinde fayda sağlamaktadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı