Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon Yöntemleri

Lazer Epilasyon Yöntemleri

Herkesin ortak sorunu olan istenmeyen tüyler/kıllar bir süre sonra tamamen bitirmek istenir. Lazer epilasyon sayesinde bu başarılı bir şekilde gerçekleşmeye başlanmıştır. İstenmeyen kıllar üzerinde lazer işlem uygulanarak kıl kökleri yakılır, diğer kıl alma işlemlerine göre en etkili yöntemi sağlar. Kıl köklerinin tamamen yakılıp, yok edilmesiyle istenilen pürüzsüz cilde ulaşılır. Beşiktaş lazer epilasyon merkezimizde bu işlemi gerçekleştirip, kalite bir hizmet sunmak için varız. Müşteri memnuniyeti daima önemlidir. Lazer epilasyonu sayesinde sizi uğraştırıp, bir süre sonra sıkılmaya başladığınız kıl alma işlemini bitirmek için tek çaredir.

Çağımızda kullanılmaya başlayan ve gittikçe artan lazer epilasyonu sıkça tercih edilen bir yöntemdir. Lazer sayesinde istenmeyen kıllarda etkili bir çözümdür. Beşiktaş lazer epilasyon merkezimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

İlk aşama olarak kişiye uygun cihaz seçilir. Kıl kökünüze bağlı olarak seçilen cihaz, kıl köklerini bitirme odaklı olacaktır. Hijyen ve olumlu bir sonuç için kişiye özel başlıklar seçilir, daha sonrasında işlem süreci planlanır. Bu planlama sürecinde en etkili sonucu alabilmeniz için seanslar düzenlenir. Kişiden kişiye farklılık gösteren seanslar sonucunda kıl köklerinin tamamen bitmesi amaçlanır.

Kiminde on seans kadar gitmesi gerekirken, başka birisi için altı seans yeterli olabilir. Bunun sebebi kıl köklerinizin yapısına, kıl renginize ve kılınızın çıkış yapısına bağlı olarak etki gösterir. Okmeydanı Lazer Epilasyon merkezinde etkili ve son model çeşitli cihazlar kullanılarak olumlu bir sonuç almanız sağlanır.

Lazer epilasyon merkezimizde hijyene önem verilmektedir. Lazer cihazı çalıştırılmadan önce, oda düzenlenir sizden önce girmiş olan bir müşteri varsa temizliği sağlanır. Lazer ışığına karşı koruyucu bir gözlük verilir. Uygulayacak kişi eldiven takarak işleme başlar. Lazer cihazıyla ciltte olan kıl köklerine tekli atışlar yaparak taranmaya başlar. Okmeydanı lazer epilasyon merkezleri hijyen konusunda sizlere en kaliteli hizmetleri sunmaktadır.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Lazer epilasyon kullanım alanları oldukça geniş kapsamlıdır. Şişli lazer epilasyon merkezleri kaliteli ve güvenilir aletleri ile kol, bacak, genital, koltuk altı, yüz, boyun, sırt gibi bölgeleri en ince kıla kadar dikkatlide temizlemekte ve kıl köklerini yok etmektedir.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Lazerin epilasyon hizmetinin birçoğu çeşidi bulunmaktadır. Şişli lazer epilasyon merkezinde seanslara başlamak istediğinizde, kıl köklerinize etki edecek ve kısa sürede sonuç vermesi sağlanacak cihaz seçilip programlanmaya başlanır.

Buz lazer epilasyonu genellikle cilt üzerinde ütüleme yapılarak kullanılır, bu işlem iğneli lazere göre daha az acılı ve hızlı bir işlemdir.

İğneli lazer epilasyon ise kıl köklerine tek tek uygulanarak, zaman alacak bir işlemdir. Kıl köklerinin her birine tek tek işlem yapıldığında bütün kıllarınızda aynı sonucu görmenizi sağlar

Kıl rengine, yapısına ve ten rengine göre cihazlar aynı olsa bile kişilerde farklılık göstermektedir. Şişli lazer epilasyonu merkezinde yapılan inceleme ile size en uygun cihaz seçilecektir. Her cilde aynı lazer uygulanamaz, bu konuda uzmanlaşmış olan kişiler inceleme yapar ve ona göre işleme başlanır.

Lazer Epilasyon Merkezleri

 

Lazer epilasyon merkezi seçilirken detaylıca araştırılmalıdır. Güvenli bir ortam, kaliteli bir hizmet ve daimî olarak müşteri memnuniyeti önemlidir. Lazer epilasyonu sayesinde uzun süreler harcayıp, iki üç gün içerisinde tekrar uzamaya başlayan kıl köklerini tamamen bitirmek kolaydır. Şişli lazer epilasyon merkezinin hijyeni, çalışanların güler yüzlülüğü ve genel olarak olumlu sonuçlarla mutlu ayrılan müşteriler seçim yapmanız konusunda size yardımcı olur. Herkes kaliteli bir sonuç istemektedir, detaylı bilgi almak için merkezimize uğrayarak bilgi alabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Sizler için en kaliteli hizmeti sağlayıp aynı zamanda sizleri düşünerek fiyat listemizi düzenledik. Önemli olan sizlerin memnuniyeti daima. Fiyat konusunda merak ettikleriniz, lazer epilasyonu hakkında öğrenmek istediğiniz birçoğu şeyi Okmeydanı lazer epilasyon merkezlerine ulaşarak sorabilirsiniz.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu