Sponsorlu Bağlantılar

Laya Hair

Laya Hair

Cilt bakımı, cilt sağlığı söz konusu olduğunda başta kadınlar olmak üzere herkesi ilgilendiren bir konudur. doğru bakım yöntemleriyle desteklenmeyen cilt; Beslenme bozuklukları, uyku bozuklukları, sigara, alkol gibi zararlı alışkanlıklar ve çevresel etkiler nedeniyle çabuk yıpranır, parlaklığını kaybeder ve çabuk eskir. Tüm bu olumsuz etkilerin önüne geçmek için doğru cilt bakım yöntemlerini rutin haline getirmeniz gerekiyor. Cilt bakımı evde uygun yöntemlerle kolayca uygulanabilir. “Evde cilt bakımı nasıl yapılır?” Sorunuzun cevabını aşağıdaki yorumlarda bulabilirsiniz.

  1. Cildinizi temizleyin

Cilt bakımının en önemli kuralı cilt temizliğidir. Evde yüz bakımı kullanırken ilk adım yüzünüzü iyice yıkamak olmalıdır. Gündüz uygulanan makyaj mutlaka akşam temizlenmelidir. Cilt tipinize uygun temizleme jelleri veya temizleme sütleri kullanabilirsiniz.

  1. Cildinizi arındırın

Cildinizi temizlemek her zaman yeterli olmayabilir. Arınma işleminden sonra tonik kullanmak önemlidir. Bu cilt gözeneklerini, makyaj kalıntılarını ve yağları temizler. Sivilce ve siyah noktaların önüne geçilir. Evde cilt bakımı söz konusu olduğunda tonik olarak papatya çayı, gül suyu, elma sirkesi gibi doğal temizleyiciler kullanabilirsiniz. Laya hair care ile tüm bakım ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 - 00.im