Sponsorlu Bağlantılar

kumas.org

kumas.org

Firma kumaş satışı yapmak isteyen kişiler için hizmet veriyor. Elinde parça ve spot kumaşlar bulunan kişilerin uygun fiyatlar karşılığında kumaşlarının satışını yapmalarına imkan veriyor. Online kumaş alanlar arasında yer alan firma elinde kumaş bulunan kişilerin sunduğu fiyatı duymadan satış yapmamasını istiyor.

Kumaş Türleri Neler?

Firma parça, kilo ile ve spot kumaş alımını yaparken kumaş türüne takılmıyor. Kişilerin ellerinde bulunan her türlü kumaşın alımını gerçekleştiriyor. Firmanın alım yaptığı kumaş türleri arasında kot, pamuk, dokuma, viskon, polyester ve ipek gibi kumaşlar yer alıyor. Bu sayede üreticilerin kumaşları üzerinden para kazanmalarına yardımcı oluyor. Kumaş alanlar aracılığıyla kumaşlarını satmak isteyenler firma telefon numarasına ulaşarak bilgi ve fiyat alabiliyorlar.

Kumaş Kullanımı

Kumaş alımı gerçekleştiren firma web sitesi aracılığıyla kumaş kullanımı ve tercihi konusunda takipçilerine bilgiler veriyor. Bu sayede kişilerin doğru kumaşları tercih etmeleri ve kullanmalarını sağlıyor. Kumaş türleri konusunda bilgi sahibi olmak isteyenlerin sayfada yer alan yazıları okumaları gerekiyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı