Gündem

Köprülü Vinç

Köprülü vinç kolon üzerinde döşenen raylar üzerinde hareket edebilen ve ağır yüklerin taşınmasında kullanılan sistemlerdir.

 

Köprülü vinç farklı türde malzemeleri kaldırmak için kullanılır. Tasarımları köprü şeklindedir. Köprü altından istenilen ağırlıklar kolayca taşınır. En yaygın kullanılan vinç sistemlerinden bir tanesidir. Köprülü vinçler;

  • Ağır tonajlı yüklerin emniyetli bir şekilde taşınmasını sağlar.
  • Maksimum kaldırma yüksekliğine erişebilir.
  • Kötü çalışma şartlarında maksimum performans sunar.
  • Birden fazla ürünü kaldırabilir.
  • Monoray kaldırma gurubu eklenerek farklı çözümler uygulanabilir.

Vinç sistemleri konusunda alanında uzmanlaşmış firma ile iletişime geçerek tüm problemlerinizi çözebilirsiniz. Bu alanda yıllardır hizmet veren firma sanayi kolunda ihtiyacınız olan vinçleri sizlere sunabiliyor.

Köprülü Vinçler Nerelerde Kullanılır?

Köprülü Vinç köprüsü, köprünün üzerine yerleştirilmiş yol boyunca enlemesine ağırlıkları taşıyabilir. Birçok sektörde kullanılan vinç sistemleri depolama konusunda da çözümler sunar. Köprü vinç modelleri, sıradan vinçlere göre daha fazla avantaj sağlıyor. Dünya kalitesinde köprülü vinç modellerine erişmek isterseniz hemen bu adresi tercih edebilirsiniz. Müşterinin beklentilerinin ötesinde hizmet vermeyi başaran firma AR-GE çalışmalarına hız kazandırarak en iyi ürünlere ulaşmanızı sağlıyor. Endüstriyel ya da inşaat sektöründe ihtiyacınız olan köprülü vinç modellerinin tamamına erişebilirsiniz. Patentli vinçler aradığınız verimli çalışma desteğini sizlere sunabiliyor. Müşteri taleplerini karşılamak amacıyla özel tasarım vinçleri piyasaya sunan firma ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemine göre hareket ediyor. Vinç modellerini incelemek için hemen siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Başa dön tuşu