Sponsorlu Bağlantılar

Köpek Maması

Köpek Maması

Köpeklerin özelliklerine uygun mamalar Juen Pet Market web sitesinde mevcuttur. Yavru köpekler, yetişkin köpekler ve yaşlı köpekler için özel üretilmiş mamalar bu adresten temin edilebilir. Aynı zamanda farklı tat ve içeriklere sahip mamalardan her köpeğin zevkine uygun olanlar seçilebilir.

Kısırlaştırılmış köpekler ve diyet yapması gereken köpekler için özel mamalar da Juen Pet Market ürünleri içinde bulunur. Mama seçerken içerikleri kontrol edilerek köpeğin ihtiyacını karşılayıp karşılamayacağı kontrol edilmelidir.

Köpek Malzemeleri

Köpeklerin yaşam kalitesini ve mutluluklarını artıracak köpek malzemeleri farklı marka ve çeşitlerle bulunabilir. Köpek kulübeleri, tasmalar, fırça ve taraklar, elbiseler, ağızlıklar, çeşitli oyuncaklar, eğitim materyalleri, elbiseler ve akla gelebilecek her malzeme Juen Pet Marketten seçilebilir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı