Sponsorlu Bağlantılar

Kemal Taha Akgün Kimdir?

Kemal Taha Akgün başarılı bir iş adamıdır. İş hayatına aile şirketiyle başlayan genç iş adamı kısa  zamanda gösterdiği başarılar sayesinde iş dünyasında tanınan ve takdir toplayan bir isim haline geldi. Bu sayede Kemal Taha Akgün ismi iş dünyasında hızlı bir şekilde yayıldı. Bir süre iş hayatında aile şirketinde devam eden Akgün, belli bir süre sonrasında kafasında uzun zamandır olan bir projeyi geçekleştirmek istedi. Bir Gençlik Medya ile Türkiye pazarına giriş yapan Kemal Taha Akgün’ün asıl hedefi ise bilişim alanında yurtdışında bulanan firmalarla rekabet edebilmek.

Kemal Taha Akgün’e göre bilişim alanında hizmete açılan Bir Gençlik Medya diğer dünya markaları ile rekabet edebilecek durumda. Akgün’ün hedefi bir kenara bırakılarak bakıldığı zaman kendisinin yaptığı tüm projelerde es vermede başarılı olduğu görünüyor. Akgün’ün kafasında bulunan Bir Gençlik Medya’yı dünyaya tanıtma fikride başarılı iş hayatı göz önüne alındığı zaman hayal değil.

Sürekli Kendini Geliştiren Bir İş Adamı

Kaliteli bir iş adamı bu güne değil; geleceğe odaklanır. Kemal Taha Akgün’de tam olarak bu tarzda bir iş insanı olarak karşımız çıkıyor. İş dünyasında yakaladığı başarı ile yetinmeyen Kemal Taha Akgün, bilişim alanında yapılan çalışmaları yerinde incelemek için farklı ülkelerde düzenlenen fuarlara katılım sağlıyor. Kemal Taha Akgün tarafından yurtdışına yapılan ziyaretlerin başka bir özelliği de geleceğin projesi olarak adlandırdığı Bir Gençlik Medya Projesinin tanıtımını ilk ağızdan sağlamak.

Kemal Taha Akgün’ün bitmek tükenmek bilmeyen azmi sayesinde projenin kısa zamanda başarılı olması ve yeterli ivmeyi yakalaması bekleniyor. Bunun yanında Kemal Taha Akgün’ün hayatı sadece iş hayatından ibaret değil. Kendisi birçok sivil toplum kuruluşunda severek görev alıyor. Akgün sosyal hayat bakımından diğer iş adamlarından farklı bir imaj çiziyor.

Bunun nedeni Kemal Taha Akgün’ün sosyal hayatını hiçbir şekilde ihmal etmemesi. Akgün hobileri ile uğraşmak için zaman yaratan bir insan olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle şiiri çok seven Kemal Taha Akgün şiir sevenler için seslendirdiği şiirleri de dijital marketlerde yayınlamayı ihmal etmeyen birisi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı