Gündem

Kayseri Melikgazi’den Hatay’a tam destek

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
“Hükümetimiz, tüm kurumlarımız ve vatandaşlarımız el ele verdik bu zorlu süreci hep birlikte atlatacağız.” diyen Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Günlerdir depremin ilk saatlerinden itibaren Melikgazi ekibimle birlikte tüm deprem bölgesine hizmet ediyoruz. Melikgazi Belediyesi olarak farklı çalışmalara imza atıyoruz ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Teknik malzemelerimiz, mobil WC ve duşlar, vatandaşların temiz suya ulaşabilmesi için temiz su depoları ve su arazözü gönderiyoruz. Birçok amaç için kullanılacak olan konteynerleri, Hatay’daki vatandaşlarımıza hizmet etmek için yolladık.

Aynı sistemi Maraş’ta da kurmuştuk orada çok büyük faydasını gördük. Şimdi Hatay’a destek veriyor, oradaki vatandaşlarımızın biraz daha ortamını iyileştirmeye çalışıyoruz. Aynı zamanda da Organize Sanayi’deki fuar alanımızda sanayicilerimizle, Ticaret Odamız, Sanayi Odamız ve OSB’lerimizle oluşturduğumuz koordinasyon merkezimizden de binlerce soba, battaniye yatak gitti. Dünyanın son yüzyılda gördüğü en büyük deprem felaketlerinden birisini yaşadık. Hükümetimiz, tüm kurumlarımız ve vatandaşlarımız, hayırseverlerimiz, sanayicilerimiz el ele verip bu süreci hep birlikte atlatacağız. İnşallah Rabbim, bir daha bu felaketleri yaşatmasın. Tüm belediyeler olarak depremzede kardeşlerimizin yarasını sarmaya devam edeceğiz.” dedi.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 - 00.im