Sponsorlu Bağlantılar

Kayseri Hurdacı

Kayseri Hurdacı

Profesyonel ekip anlayışı ile hareket eden şirket, günün her saatinde hurda demir çözümleri sunuyor. Fiyatlandırma işleminde Kayseri hurdacı firma, metal borsasının fiyat listesini takip ediyor. Kısa sürede zarfında hurda alım ve satım çözümleri sunun site, en yüksek hurdacı fiyat listesi ile hareket ediyor.

Hurda Fiyatları Güncel

Demir, krom, sarı, bakır ve alüminyum gibi metaller konusunda çözüm uzmanı olan Kayseri en yakın hurdacı servis ekibi, bu metallerin güncel fiyatlarını takip ediyor. Fiyatlandırma günlük değişen fiyatlara göre değerlendiriliyor. Motor parçalarının yanı sıra hurda eşyalar da bu kategoride değerlendiriliyor. Metaller eski veya yeni olsun her zaman için Kayseri güncel hurda fiyatları üzerinden değerlendiriliyor. Fiyatlandırmada metalin ayrışmış olması gerekiyor. Yani bir eşyada birden fazla metal bir aradaysa firma o hurda için ortalama fiyat belirliyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu