Sponsorlu Bağlantılar

Kayıp Kedi İlanları

Kayıp Kedi İlanları

Kayıp kediler ile ilgili zaman zaman duyurular görmekteyiz. Kedilerin gezmeyi seven hayvanlar olmasından dolayı sürekli olarak mekanlarını dışına çıktıkları ve bu anlamda sahiplerini bilinen bir telaşın içerisine soktukları hepimiz tarafından malumdur. Kayıp kedi vakası yaşamakta olan hayvan severlerin yapabilecekleri en isabetli iş kayıp kedi ilanları vermek ve böylece kedinin kendisi tarafından değil birçok göz tarafından aranmasını sağlamaktır. Böylece kayıp olan kedisinin bulunması daha kısa süre içerisinde tamamlanabilir.

Kedisi kaybolmuş binlerce vatandaş tarafından büyük bir memnuniyet sonucunda kullanılmış olan kayıp kedi ilen sayfamız üzerinden ilan açabilir ve açılan ilana iletişim bilgilerinizi ekleyebilirsiniz. Böylece sizin tarafınızdan ulaşımın zor olduğu bölgelerde de kedinin aranma süreci devam edecektir. Kısa süre içerisinde sevimli dostunuza ulaşmanız böylece sağlanacaktır.

İlanlara İletişim Bilgilerini Eklemek

Açmış olduğunuz ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi ekleyerek kısa süre içerisinde bulunması durumunda size ulaşım sağlanacaktır. Böylece Kedinin bulunması sonucunda irtibat kısa sürede sağlanmış olur.

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı