Sponsorlu Bağlantılar

Kargo Taşımacılığı

Kargo Taşımacılığı

Wright kardeşlerin 17 Nisan’da ilk kontrollü uçuş denemesi ile denilebilir. Wright kardeşlerin 16 beygirlik uçakları ile yaptıkları uçuş denemesi sadece 12 saniye sürse de insanlara yapabilecekleri bir vizyon kazandırdığı için büyük önem taşıyor. Havacılık tarihinde bir mihenk taşı sayılabilecek bu testten bu yana havayolu kargo taşımacılığı testleri ivme kazanmış ve her geçen gün yeni ilerlemeler kaydedilmiştir.

  1. Dünya Savaşı’na kadar süren bu gelişme süreci 1945 koşullarında kesintiye uğrasa da savaştan sonra yeniden ivme kazandı. Özellikle savaş yıllarında lojistik ihtiyaçları karşılamadaki hızı ile öne çıkan hava taşımacılığının geliştirilmesine yönelik yatırımlar, savaş sonrası normalleşmeye başlayan dünya düzeninde artmıştır. Denizyolu kargo taşımacılığı ile ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 - 00.im