Sponsorlu Bağlantılar

Kaliteli Tiny House

Tiny House

Tiny house fiyatları evlerin metrekaresine, yapımında kullanılacak malzemeye ve malzeme kalitesine, evin planına göre değişmektedir. Arsa fiyatı, evinizi koymak istediğiniz alana, beğendiğiniz arsanın büyüklüğüne, imarlı olup olmamasına, kiralamayı veya satın almayı düşündüğünüze göre değişecektir. Minik Evinizi kendiniz inşa etmek istiyorsanız vakit ayırdığınız takdirde Tiny House fiyatları daha uygun olacaktır.

Mobil Ev

Tiny evlere olan talebin artmasının en büyük nedenlerinden biri, hayallerinizdeki minimalist yaşamın talepleri doğrultusunda ihtiyaçlarınıza ve zevklerinize göre tasarlayıp inşa edebilmenizdir.

Geleneksel evlere göre sadelik arayanların tercihi olan bu küçük evler gereksiz ve istenmeyen pek çok unsurun olmayacağını düşündüğünüzde önemli bir fiyat avantajı sunacaktır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 - 00.im