Sponsorlu Bağlantılar

Kaliteli Siber Güvenlik

Siber Güvenlik

Siber güvenlik, günümüzün zaruri ihtiyaçlarından biridir. Kurumların, kurumsal firmaların, şirketlerin bilgisayar ağlarının, hatta kişisel bilgisayarların güvenliği, verilerin korunması bakımında çok önemlidir. Dünyadaki büyük kuruluşların siber güvenlik için önemli bir bütçe ayırdığı gerçektir.

Bu ihtiyaca cevap verecek insanların yetişmesi de çok önemlidir. Bu ihtiyacın karşılanması için Noroxi tarafından siber güvenlik eğitimi verilir. Verilen eğitimin kalitesi bu güne kadar çok iyi sonuçlar alınmasını sağlamış, bu alanda uzman kişiler yetiştirilmiştir.

Siber Güvenli Eğitimleri Neden Önemlidir?

Siber güvenlik eğitimlerinde yeni şeyler öğrenmek yanında bilgilerin pekiştirilmesi de sağlanır. Teknolojinin hızla gelişmesi nedeniyle her gün yeni imkanlar ve yeni ihtiyaçlar doğar. Siber güvenlik ihtiyaçları da gelişip şekil değiştirir. Eğitimlerle yeni ihtiyaçların karşılanması kolaylaşır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı