Gündem

Kaliteli Mersin Boşanma Avukatı

Mersin Avukat Mustafa Burkay Tunç hukuk bürosu müvekkillerine ihtiyaç duydukları tüm yasal konularda destek vermektedir.

 

Müvekkillerimizin sorunlarına uygun çözümler arayarak bu çözümlerin uygulanması için gerekli tüm hukuki işlemleri profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz. Hukuk büromuz yardımımıza başvuran tüm müvekkillerimizin haklarının korunması doğrultusunda çalışır. Mersin iş hukuku avukatı farklı alanlarda faaliyet gösteren hukuk büromuz sizin çıkarlarınızı gözeterek ihtiyacınız olan hukuki desteği sunmaktadır. Müvekkillerimizle şeffaf ve detaylı bir iletişim kurarak yürümekte olan yasal süreç hakkında tamamen bilgi sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Avukat Mustafa Burkay Tunç hukuk bürosu özenli ve kaliteli bir hukuk hizmeti sunmayı önemser. Müvekkillerimizin içerisinde bulundukları yasal sürecin detaylarını anlamaları için elinden geleni yapar. Mersin ceza avukatı Avukat Mustafa Burkay Tunç hukuk bürosuna 05372186670 numaralı telefondan ulaşarak bilgi ve yardım alabilirsiniz. Hukuk büromuz farklı alanlarda sağladığı hukuki hizmet ve profesyonel destekle yanınızda yer almaktadır.

Birçok hukuk alanında olduğu gibi Mersin boşanma avukatı aile ve kişiler hukuku davalarında da çalışan büromuz boşanma davalarına da bakmaktadır. Anlaşmalı ya da çekişmeli boşanma davalarında sürecin müvekkillerimizin taleplerine uygun bir şekilde yürütülmesi hukuk büromuz için önceliklidir. Boşanma davası sonucunda eğer ailenin çocuğu varsa bu çocuğun velayet hakkının alınması gibi konularda da çalışmalar yapmaktayız. Aile ve kişiler hukuku kapsamındaki tüm konularda ihtiyacınız olan tüm profesyonel hukuki desteği sunmaya hazırız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı