Sponsorlu Bağlantılar

islamhaberleri.com

İslamhaberleri.Com

İslam dinine dair her konuda bilgi edinmek için siteye ulaşabilirsiniz. Sitede namaz vakitleri, namaz kılarken dikkat edilmesi gerekenler, ettehiyyatü duası ve İslam dinine yönelik tüm detaylara yer veriliyor. İslam diniyle ilgili öğrenmek istediğiniz, merak ettiğiniz ve araştırma yaptığınız tüm konularda sitede bilgi bulabilirsiniz.

Dilek Duaları Ve Anlamları 

İslam dini ile ilgili bilgileri kulaktan dolma değil, araştırmacı içeriklerle sunan bir site arıyorsanız siteyi tercih edebilirsiniz. Sitede ya ilahi senden bir dileğim var sözleri detaylı bir şekilde sunuluyor. Bu alanda araştırma yapıyor ve dini bilgilerinizi artırmak istiyorsanız siteye ulaşabilirsiniz. Ayetel kürsi okunuşu ve meali gibi araştırmalarınıza siteden cevap alabilirsiniz. İslam dinini gerçek boyutuyla öğrenmek için sitenin içeriklerinden yararlanabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı