Sponsorlu Bağlantılar

İş Elbiseleri

İş Elbiseleri

İş elbiseleri, özellikle iş için giyilen giysiler olarak tanımlanır. Çeşitli sanayi, ticaret ve hizmet sektörlerinde çalışanlara daha fazla güvenlik, dayanıklılık ve konfor sağlamak için üretilmiştir. Aynı zamanda firmaların kurumsal kimliğini ve ciddiyetini ön plana çıkaran önemli bir araçtır. Türkiye’de çok geniş bir üretim ve pazar ağına sahiptir. elbiseler, üniformalar vb. iş kıyafetlerine örnek olarak kıyafetler verilebilir.

Günümüzde birçok otel, restoran, özel klinik ve hastane kurumsal kimliklerinin bir parçası olan iş kıyafetlerini kullanmaktadır. Özel tasarımlarla sipariş edilen iş elbiseleri, firma logosunu basarak firmayı tam anlamıyla yansıtmaktadır. İşletmeciler, müşterilerinin oluşturduğu hijyen ve üniforma giyim algısını bir imaj olarak görmekte ve bu doğrultuda hizmet vermeye devam etmektedir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu