Gündem

İnstapro Uygulaması

Büyük bir kitle tarafından sevilerek kullanılan Instagram sosyal hesap kullanıcılarının günlük vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Şimdi Instapro ile bu uygulamada yer almayan pek çok şeye ulaşmak mümkün.

Büyük kitlere ulaşmış sayfa yöneticilerinin ve Instagram’ı satış amacıyla kullanan kişilerin fazlasıyla işine yarayacak yenilikleri barındıran bu uygulama, büyük kolaylıkları da beraberinde getiriyor. Instapro uygulamasının arayüzü Instagram ile aynı bu yüzden uygulamaların karıştırılmaması için dikkat etmek gerekiyor.

Kullanmaya başladıktan sonra instapro uygulamasındaki hikâyeleri, IGTV videolarını ve gönderileri kolaylıkla telefonunuza indirebilirsiniz. Uygulama pek çok şeyi gizli bir şekilde yapabilmeniz için geliştirilmiş yenilikleri içerisinde barındırıyor. Hikâyeleri gördüğünü gizle butonunu aktif hale getirdiğinizde izlemiş olduğunuz hikâyelerin bildirimleri karşı tarafa gitmiyor.

Size gelen mesajların okundu olarak işaretlenmesini istemiyorsanız bu konuda da Instapro sizlere yenilikçi gelişmeler ile güzel fırsatlar sunuyor. Özellikle anlık olarak mesajlaşmayı sevmeyen ya da anlık mesajlaşma için vakti kısıtlı olanlar için büyük bir kurtarıcı özellik olarak görülen bu özellik çok işinize yarayacaktır. DM yazarken …yazıyor yazısını kaldırmanız da bu uygulama ile mümkün hale getirilmiş.

Başa dön tuşu