Sponsorlu Bağlantılar

Instagram

Instagram

Günümüz şartlarında insanlar sosyalleşmek adına bazı sosyal medya hesaplarını kullanmaktadırlar. Instagram bunlardan bir tanesidir. Çoğu insan kendi fotoğraflarını, yaptığı şeyleri bu sosyal medya aracılığı ile başka insanlara göstermektedir. Tabi bazı insanlarımız var ki ünlü olan kişilerin sahip olduğu kadar instagram takipçi sayısına  beğenilerinin fazla beğenilmesini istiyorlar.

Bunun içinde bazı asılsız uygulamalar kullanıyorlar. Hatta adınada instagram takipçi kasma programı diyorlar. Bu programlar sayesinde kişi kendi takipçi sayısını ve instagram beğeni sayısını arttırmış oluyorlar. Aynı zamanda bu tür programlara ek olarak ne kadar kişi benim profilimi görüntülemiş diye merak eden arkadaşlarımız var. Bu instagram profil görüntüleyici program sayesinde kim senin profiline bakmış kim takip etmiş kim takipten çıkmış öğrenebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı