Sponsorlu Bağlantılar

İngilizce Sınavları Kabus Olmasın

İngilizce Sınavları Kabus Olmasın

Eğitim dili tam veya yarı İngilizce olan üniversiteler farklı isimlerle anılsa da aynı amaca yönelik çeşitli sınavlar yaparlar. Sınavlardan başarılı olmanız bir yıl süren hazırlık eğitimi atlayarak fakülteye başlamanız demek olduğundan son derece önemlidir. Bu süreçte Bahçeşehir Üniversitesi proficieny gibi sınavlar hakkında bilgi veriyorlar. Nasıl hazırlanmanız gerektiği noktasında da yardım sunuyorlar. Bilgi üniversitesi bilet adıyla yapılan sınav için de hazırlık yapanların yanında oluyorlar.

Nasıl Yardım Ediyorlar?

Geçmek zorunda olduğunuz Özyeğin üniversitesi trace için çalışmanız gereken önemli içerikleri konular şeklinde ekliyorlar. Sınav detaylarına yer vererek gramer, reading veya diğer bölümlerle alakalı yönlendirmelerde bulunuyorlar. Bunun için sınav rehberi arayanlar mutlaka bakmalıdır.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı