Sponsorlu Bağlantılar

İkinci El Eşya

İkinci El Eşya

Kullanılmış ürünler, uzun yıllardır kullandığımız ve artık ihtiyaç duymadığımız ürünlerdir. Bu ürünlerin ticarette önemli bir yer tutması ve ihtiyaçları karşılaması ikinci el eşya pazarlarının açılmasına neden olmuştur.

Konya Spotçu

Bit pazarı denilince akla birçok ürün gelmektedir. Tüm bu ürünlerin satıldığı ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığı yerlere sandık denir. Sandıklarda pek çok ürün var kısaca sıralayacak olursak; Antika mobilyalar, dinlenme grupları, dolaplar, vitrinler, televizyonlar, buzdolapları, çamaşır makineleri, ocaklı fırınlar gibi birçok kullanılmış ev eşyası bulunmaktadır.

Satıcılar bu eşyaları sandıklardan makul fiyatlarla satarlar. İhtiyaç sahipleri de depoları ziyaret ederek beğendikleri ürünü satın alıyor. Gişeye giren tüm Konya ikinci el spot ürünler kontrollerden geçer ve dayanıklılıkları onaylanır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu