Sponsorlu Bağlantılar

Herkes İçin Sözlük

Herkes İçin Sözlük

Pek çok interaktif sözlükte sözlük yazarı olmak, oldukça zor bir süreçten geçmeyi gerektirmektedir. Eski Defterler’de sözlük yazarı olmak içinse, beklemeye, çaylaklık süresini tamamlamaya, demo entryleri girmeye gerek yoktur. Eski Defterler’de yazmaya başlamak isteyen kişilerin tek yapması gereken, bilgi@eskidefterler.com adresiyle iletişime geçmektir.

Sözlük Yazarlarından Beklenenler

Sözlük yazarlarından beklenen tek şey, anlaşılabilir bir yazılı ifade becerisidir. Eski Defterler, alışılmışın aksine, yazar elemesini, yazarların yazarlıkları sırasında yapar. Eski Defterler’de yazar olmak üst düzey bir yazılı ifade becerisi gerektirmez.

Sözlük her görüşten, her düşünce yapısından, her kültürden kişinin fikirlerine açıktır. Nefret ve suç içermediği sürece herkesin her düşüncesini ifade edebileceği Eski Defterler, kolektif bir bellek oluşturma çalışmasıdır.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı