Sponsorlu Bağlantılar

Gerçek Korku Hikayeleri

Gerçek Korku Hikayeleri

Güçlü bir ekiple 2020 Yılında yayın hayatına başlayan Korku Medya web sitesinde yaşanmış korku hikayeleri ve paranormal olaylarla ilgili yazılar yer alır. Başka türlerde hikayelere yer verilmez. Ekibin araştırıp hazırladığı hikayeler yanında kullanıcıların gönderdiği ilginç hikayeler için de bir bölüm hazırlanmıştır. Editörler tarafından incelenip uygunluk kontroller yapılan hikayeler bu bölüme eklenir. Eklenecek metinlerde argo dil kullanılmaması, içeriklerin dini inançlara ters düşmemesi, ayrımcı olmaması, büyü gibi batıl inanç içermemesi gibi şartlar aranır.

Yayınlanan tüm hikayelerin gerçek ve yaşanmış korku hikayeleri olması esastır. Hayal ürünü hikayeler sitenin ilgi alanı dışında kalır.

İçeriklerden Herkes Ücretsiz Olarak Faydalanabilir

Korku ve paranormal olaylar ilgi alanına giren kişiler sitenin içeriklerini ücretsiz olarak takip edebilir. İlginç ve az duyulmuş bu tip gerçek hikayeler kullanıcılara şaşkınlık verir.

Korku ve gerilim türünde yazılan kitaplar, çekilen film ve diziler hakkında içeriklere de Korku Medya sayfalarında rastlanabilir. Metafizik varlıkların varlığı ve yaşam şekilleri, paranormal konular ayrıntılı açıklamalarla meraklılarının ilgisine sunulur.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı