Gündem

Gemlik Asansör Hizmetleri

Astekno asansör kaliteli hizmet ve kaliteli ürün ilkelerinde 20 yılı aşkın bir süredir asla ödün vermemektedir.

1999 senesinde Gemlik’te kurulan firmamız kuruluşundan bu yana dek gemlik asansör bakım, asansör montaj, modernizasyon ve asansör revizyon hizmeti vermektedir. Deneyimli kadrosu, güçlü vizyonu ve teknik birimleriyle asansör sektörü üzerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Astekno Firması olarak sizlere gerekli olan bütün hizmetleri sunmaktan memnuniyet duyarız.

Gemlik Asansör Montaj ve Bakım Hizmetleri
Gemlik asansör montaj ve bakım hizmetlerini Astekno Asansör firması olarak 21 yıldır vermekteyiz.

Gemlik asansör firmaları içerisinde gemlik asansör bakım hizmetini layıkıyla veren tecrübeli firmalar arasında yer almaktayız. Hayati önem taşıyan asansör bakımlarını düzenli olarak yaptırmak gerekmektedir. Hatta anayasa üzerinde bununla ilgili bir madde de bulunmaktadır. Apartman sakinlerinin asansörlerini düzenli olarak bakıma sokmaları gerekmektedir. Bakım işlemlerinde müşterilerimizin isteklerini ve sıkıntıları dinliyor ve yapılacakları belirliyoruz.

gemlik asansör montaj işlemlerinde deneyimli ekip arkadaşlarımız ile en kısa sürede kurulumu yapmaktayız. İşlemlerinizde asansörler ile ilgili istek ve taleplerinizi dinliyor ve elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Her asansör işletmeye alınmadan önce sürekli olarak kontrol altında tutulabilmesi adına muhakkak onarım, bakım sorumluluğu taşıyacak bir firmayla anlaşmaya bağlanacaktır. Bu anlaşma yazılı olacaktır. Firma çoğunlukla asansörün tesisini yapan firma olabileceği üzere bakımcı bir firma da olabilir. Fakat garanti süresi içerisinde bakımcı firma kesinlikle asansörü yapan firma olmalıdır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı