Sponsorlu Bağlantılar

Gece Açık Veteriner

Gece Açık Veteriner

Hayvanları tedavi eden veterinerlik çalışma saatleri mesai saatleri olan 08.00-18.00 saatleri arasında olup bu saatler dışında hayvan tedavileri yapılamamaktadır.

Mağduriyetler Giderilsin

Evcil hayvan ya da sokak hayvanları hastalanmakta kazalar sonucu yaralanmakta olup hayvanların tedavileri mesai saatleri dışında yapılamadığı için mağduriyetler doğmaktaydı. Bu mağduriyetleri göz önünde bulundurarak İstanbul veteriner kliniği bir çözüm üretti ve hayvan mağduriyetlerini gidermek için gece açık veteriner hizmeti verme kararı aldı.

7/24 acil veteriner hizmeti vermeye başlayan İstanbul Ümraniye veteriner kliniği hayvanların ihtiyaç duyduğu zamanlarda tedaviye açık hizmet vermektedir.

Her hayvanın sağlık hizmetini doğru zamanda alabileceği bir veteriner kliniği İstanbul sınırlarında mevcut. Üstelik geceleri bile.. Klinik iletişim numaralarından randevu alınır.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı