Sponsorlu Bağlantılar

Fransızca Kursu

Fransızca Kursu

Dünya üzerinde benzersiz öğrenme metotları sunan ve alanında uzun yıllara dayanan tecrübesi bulunan eğitmenler eşliğinde yürütülen bir Fransızca kursu arayışındaysanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fransızca öğrenmek için çeşitli çekici faktörleriniz bulunabilir. İş ve eğitim alanında kendinizi geliştirmek isteyebileceğiniz gibi yabancı dil portföyünüzü genişletmek istiyor da olabilirsiniz. Bu anlamda İngilizcenin dışında portföyünüze ek bir dil kazandırmak için, Fransızca benzersiz bir seçimdir. Kursumuzun işleyişi hakkında bilgi sahibi olmak için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Fransızca Eğitim Programlarımız

Dil eğitimi veren kursumuzun yabancı dil kataloğunda Fransızcada bulunmaktadır. Fransızcayı hobi veya kendinizi geliştirmek istediğiniz için ya da eğitim veya çalıştığınız sektörde global bir hedef belirlemek adına öğrenebilirsiniz. Kursiyerlerin ihtiyaçları ve arzuları doğrultusunda onlar için en uygun ve faydalı eğitim planlamasını oluşturuyor, oluşturduğumuz planlama üzerinden en etkili dil stratejilerini uygulayarak kısa sürede Fransızcayı öğrenmelerini sağlıyoruz.

Fransızca eğitim programlarımız; bireysel veya kurumsal olmak üzere farklı kategorilerde seçeneklerinize sunulabilir. Birebir Fransızca eğitim programına dahil olduğunuzda eğitim süreci mini gruplar, birebir veya online şekilde sürdürülebilir. Kurumsal Fransızca eğitim programı ise, firmalar ve çalışanlarının içinde bulunduğu gruplar şeklinde yürütülür. Bu planlamada ders saatlerini firmaların taleplerine göre ayarlıyoruz.

Kalıcı ve Etkili Öğrenme Stratejileri ile Fransızca Eğitimi

Fransızca dil eğitimi için talep ettiğiniz programlarda öncelikle seviyenizi ölçüyor, ait olduğunuz dil seviyesine uygun sınıfa veya gruba sizi dahil ediyoruz. Ardından temel dil eğitim stratejimizi; okuma, dinleme, yazma ve konuşma olmak üzere dört farklı beceri üzerine şekillendiriyoruz.

Türk veya Fransız eğitmenlerimiz eşliğinde uygulanan Fransızca dil eğitimleri, kursiyerlerin katılım gösterebileceği saat dilimlerinde ve tercih ettikleri katılım yöntemi şeklinde verilir. Avrupa Standartları ölçüsünde dil eğitim stratejilerimizin bulunduğu kursumuzu tercih ederek siz de ana diliniz gibi Fransızca konuşabilir, dilin olağan akışına kısa süre içinde uyum sağlayabilirsiniz.

Uzaktan Eğitim ile Fransızca Öğrenin

Uzaktan ve online eğitim kursiyerlerimizin yoğunlukla tercih ettiği bir katılım yöntemidir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun kursumuzun alanında uzman ve deneyim sahibi başarılı eğitmenlerinin dil eğitimlerinden mahrum kalmıyorsunuz.

Fransızca dil kursumuzun katılım yöntemlerinden uzaktan veya online eğitim planlamasına dahil olmak için web sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşmanız yeterlidir. Böylece Türkiye’nin sevilen ve başarılı dil eğitmenleri eşliğinde Fransızca kursu kaydı oluşturabilir, sizlere sunduğumuz fiyat avantajlarından yararlanarak kalıcı olarak Fransızca öğrenebilirsiniz.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu