Sponsorlu Bağlantılar

Formakustik

Formakustik

Form Akustik, 1985 yılından beri en çok konuşulan firmalar arasında yer alıyor. En çok bilinen özelliği ise ülkemizde, alçıpanı ilk kullanan olması. Kendini sürekli geliştirmesi, kaliteli duvar c profilleri gibi ürünleri kullanması ve işini profesyonel yapması, adından sık söz ettirilmesini sağlıyor.

Farklı projeler sunmasından dolayı da okul, iş yeri, otel ve daha birçok yerde ilk tercih edilenler arasında. Ülkemizde sürekli konuşulan ve gururlarımızdan biri olarak düşünülen MARMARAY projesinde asma tavanlar, Form Akustik tarafından yapıldı.

Form Akustik İle Nasıl İletişime Geçilebilir?

Tavan c profil ürünleri ve daha birçok Form Akustik hizmetlerinden yararlanmak oldukça kolay. Web sitesini inceleyerek fikir sahibi olunabileceği gibi iletişim adreslerinden ulaşarak, merak edilen konular hakkında bilgi sahibi olunabiliyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı