Sponsorlu Bağlantılar

Eyüp Sabri Göncü

Eyüp Sabri Göncü

1978 şanlıurfa doğumlu olan eyüp sabri göncü kimdir  Bu sorunun cevabını bölge gazetesinin web sitesinde bulabilirsiniz. Dollvet Yönetim Kurulu Başkanı olan Eyüp Sabri Göncü 2001 yılı Uludağ Üniversitesi Tekstil Mühendisliği mezunudur.

Mezun olduktan sonra Amerika’da 1 yıl yabancı dil eğitimi alan Eyüp Sabri Göncü halen aşı, inşaat ve tekstil alanlarında faaliyetleri bulunuyor. Şanlıurfa müzesi, Çanakkale Troya müzesi, Topkapı Sarayı depolar kısmı restorasyonu projelerinden bazılarıdır.

Bölge Gazetesi 

Bölge gazetesi web sitesinde Türkiye’de GMB standartlarına uygun ilk aşı fabrikasının kurucusu olduğu önemle vurgulanmıştır. Bölge gazetesi web sitesinde bu haberin dışında politika, ekonomi, spor alanlarında farklı haberler bulabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarıyla da takip edebileceğiniz Bölge gazetesi sitesinde İstanbul ve ilçelerine ait haberler daha çok geçmektedir. Deneyimli köşe yazarları ile gündeme ışık tutan bölge gazetesi bu günlerde 12. yaş gününü kutluyor. Site sade ve kullanışlı olarak tasarlanışı ile dikkat çekiyor. Bölge gazetesi web sitesinde hava durumu popüler müzikler ve magazin haberleri datayı da bulunuyor.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı