Gündem

Erkeklerde Cinsel Sorunlar Ve Çözümleri Nedir?

 

 

Cinsel sağlık hem kadın, hem de erkek için hayati bir önem taşımaktadır. Bunun işlevselliği her iki taraf içinde önem arz etmektedir. Bundan dolayı cinsellikte karşılaşılan bazı sorunları çözmek için çeşitli yöntemler vardır. Ayrıca erkeklerde cinsel sorunlar ve çözümleri için de birçok yöntem vardır. Günümüzde bunların çözümü artık oldukça kolaydır. Öncelikle erkeklerde karşılaşılan cinsel konulara değinelim. Bunlar arasında sertleşme, ereksiyon, erken boşalma gibi sorunlar vardır.

 

SERTLEŞME

 

Cinsel ilişki sırasında en çok karşılaşılan sorunlardan biri de sertleşmedir. Bunun çözümleri de mevcuttur. Bu çözümlerden birisi de yeni yaygınlaşan mutluluk çubuğudur. Evet bunu ilk defa duymuş olabilirsiniz. Mutluluk çubuğu sayesinde sorununuza hem doğal hem de kalıcı bir çözüm bulabilirsiniz. Bu mutluluk çubuğu penis içerisine yerleştirilerek sertleşmeye yardımcı olmaktadır. İşlevsellik açısından da genişleme ve bükülme sağlamaktadır.

 

EREKSİYON

 

Çoğu erkek ve kadın hayatının belli bir dönemlerinde bu sorunla karşılaşmıştır. Cinsel ilişki sırasında ereksiyon oluşmamasının sebepleri de vardır. Bunların yine başında sertleşme gelmektedir. Hepsi birbirini tetikleyen birer faktördür. Ereksiyon olmadığı takdirde de bunlar günlük hayata yansıyabilir.

 

Tüm bu sorunlara çözüm bulmak için ise size mutlulukcubugu.com adresinden bahsetmek istiyorum. Tüm sorunlarınıza çözüm bulabileceğiniz yeni teknoloji ile desteklenen bir sistem. Bu sayede penil içerisine yerleştiren birçok işlevi olan çubuklar vardır. Bu çubuklarında çeşitli modelleri vardır. Bir çeşidi, bükülebilir protezdir. Diğer bir çeşidi ise 3 parçalıdır. Bu daha gelişmişi ve ereksiyonun en doğal haline benzemektedir.

 

Bu işlemden asla korkmanıza da gerek kalmıyor. Uzman ekipler tarafından, küçük bir kesi ile karın altından yerleştirilmektedir. Bir parçası penise ve diğer parçası da penis torbasına yerleştirilmektedir. Bu işlemden kısa bir süre yaklaşık bir ay cinsel faaliyet gösteremeyebilirsiniz. Bunun da sebebi belli bir süre ağrı ve şişlik oluşacağından. Doktorunuz tarafından yazılan ilaçlar ve ilerleme sayesinde en kısa zamanda toparlayacaksınız. Ancak bu süreç geçtikten sonra cinsel sağlığınızda ki etkiyi anında fark edeceksiniz. Bu sizin cinsel sağlığınızı etkilemeyecektir.

 

Bu ameliyatların büyük çoğunluğu başarı ile sonuçlanmıştır. Ayrıca bu tedavi size kalıcı bir çözüm sağlamaktadır. Bu tedavi sonrasında ise hiçbir şekilde üremeniz etkilenmemektedir. Çocuk sahibi olmanıza hiçbir sorun teşkil etmemektedir. Bu işlemlerden sizin memnun kaldığınız gibi eşleriniz de memnun kalmaktadır. Bu tedaviden belli bir kısmı için SGK’dan yararlanabilirsiniz. Ancak bu hastanede kalma süreciniz, hastanenin prosedürlerine ve birçok faktöre bağlanarak masrafı değişmektedir. Bu durumu öğrenmek için ise işlemi yapacak hastane ile bireysel görüşme sağlamanız gerekmektedir. Detaylı bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu