Sponsorlu Bağlantılar

Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi Zemin Kaplama

1998 yılında kurulmuş olan işletme hem Türkiye hem de Ortadoğu pazarları olmak üzere satış yapmaktadır. Hizmet olarak da mesela hem epoksi zemin kaplama yapmaktadırlar hem de kaplanan zeminin temizlenmesi ve cilalanmasını yapmaktadırlar. Firmanın amacı ise yapılmış olan zeminin kalıcılığını ve güzelliğini sürekli hale getirmektir.

Firma müşteri kalitesi açısından da yüksektir ve geniş oranda müşterileri bulunmaktadır. Ekipleri ise işlerinde oldukça iyidirler ve kaliteli hizmet vermektedirler ve verilen bu hizmetin teknik çözümleri de bulunmaktadır. Firma günden güne kendini büyütmektedir ve son teknolojik gelişmeleri takip etmektedir.

Hizmetler Nelerdir?

Hizmetleri şu şekildedir:

  • Pvc, poliüretan, epoksi zemin ve diğer zemin kaplama malzemeleriyle hem maliyet açısından hem esneklik açısından hem de dekoratif açıdan kaliteli bir şekilde uzman ekiplerce zemin kaplanmaktadır.
  • Yapılmış olan zemin kaplamaların temizlik ve cilalanmasını da firma ekipleri yapmaktadır.
  • Müşterilerin memnuniyeti gözetilerek her zemin için uygun bir şekilde ürünler seçilmektedir.
  • Firmanın vermiş olduğu hizmetler yukarıda saymış olduklarımızdır.
  • Sanayi zeminleri, sosyal ve ticari alan zeminleri, polyurea kaplama, su izolasyon sistemleri ve mikro beton hizmetleri de bulunmaktadır.

Referanslar

Firmanın kurulmuş olduğu yıldan itibaren giderek gelişmesi, son teknolojiyi takip etmesi ve kaliteli hizmet vermesi sonucunda birçok referansı bulunmaktadır. Ayrıca bulunan referanslarla da yapılmış olan projeler bulunmaktadır.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı