Gündem

En Yakın Hurdacı

İstanbul hurdacı ev ve iş yerlerinde bulunan hurdaları en yüksek fiyatlar vererek sizlerden almaktadır. Böylece hem yaşam alanlarınızdaki kullanmadığınız eşyalardan kurtulabilir hem de üzerinden kar elde edebilirsiniz.

 

Çağımızda her geçen gün yoğun bir şekilde üretim gerçekleştirilmektedir. Bu durum hurdaya çıkan eşyaların, malların sayısını da artmaktadır. Böylece iş yerlerinde, depolarda ve evlerde büyük yerler kaplamaktadır.

Hurdacı hizmetleri sayesinde hem bunlardan kullanabilir hem de doğaya katkıda bulunabilirsiniz. Böylece ham madde kullanımı azalacağı için ekonomiye katkı yapabilirsiniz. Alanında uzman bir şekilde çalışan firmamız, kurumsal yapısıyla en kısa sürede hurdaları sizden yüksek fiyatlar ile almaktadır.

En Yakın Hurdacı

Her ne kadar artık hurdaya çıkmış olsa bile tüm eşyaların ve nesnelerin bir değeri yer almaktadır. Firmamız bunları sizden en yüksek fiyatlar vererek satın almaktadır. Bu kapsamda,

  1. Hurda Alüminyum,
  2. Hurda Krom,
  3. Hurda Çelik,
  4. Hurda Bakır,
  5. Hurda Demir,
  6. Hurda Sarı,

Dahil tüm hurdalar alınmaktadır. en yakın hurdacı olarak hizmet veren firmamız, iletişime geçildikten sonra ekspertiz hizmetleri vermektedir. Ekiplerimiz ayrıntılı olarak vermek istediğiniz hurdaları incelemekte, ardından size en uygun teklifleri yapmaktadır. Ardından modern araçlara yükleyerek merkeze götürmekte, sınıflandırmasını yaptıktan sonra geri dönüşüm firmalarına göndermektedir.

Bu sayede firmamız bunların ekonomiye geri kazandırılmasına olanak tanımaktadır. İletişime geçerseniz istanbul hurdacı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu