Sponsorlu Bağlantılar

En Kaliteli Medyumlar

Medyumlar

Büyüler farklı çeşitlerde ve farklı amaçlarda yapılıyor. Geçmişten günümüze kadar onlarca farklı şekilde yapılan büyüler bulunuyor. Bu büyüleri yapan binlerce medyum hoca da mevcuttur. Fakat bu medyumların bazıları havas ilmine sahip gerçek medyum, bazıları ise işinin uzmanı olmayan sahte medyumlardır.

Tesirli Büyü Yapan Medyumlar

Büyüler kullanılan malzeme ve söylenen tılsımlı sözlere göre daha hızlı veya yavaş bir şekilde tutar. Bazı tılsımlar yavaş bir şekilde karşılık bulurken bazı tılsım ve 4444 duası daha hızlı sonuç verir. Büyünün tutması ve hızlı bir şekilde tesir etmesi kullanılan tılsımla alakalı bir durumdur.

Fakat uzman medyumlar tılsımları doğru zamanda ve doğru yerde okudukları için üreyi kısaltabilirler. Medyum Behçet gibi deneyimli medyumlar büyüleri daha kısa süre içerisinde tesirini gösterirler. Medyum Behçet web sitesinden daha kapsamlı bilgi alabilir, uzman medyumlara ulaşabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı