Sponsorlu Bağlantılar

En Güzel Amigurumi Modellerine Ücretsiz Ulaşım

En Güzel Amigurumi Modellerine Ücretsiz Ulaşım

Birbirinden sevimli amigurumi oyuncaklar hem çocukların hem de yetişkinlerin beğenisini kazanıyor. İlk bakışta yapımı zor gibi görünen oyuncaklar biraz destek ve yardım alınarak kolayca örülebilir. Amigurumi Forum sitesinin free amigurumi patterns sayfalarından bu destek alınabilir. Daha önce denenmiş modeller resimli ve açıklamalı olarak bu adreste bulunabilir. Üstelik herhangi bir ücret de talep edilmez.

Amigurumi Örgü Teknikleri Desteği

Sitedeki free amigurumi crochet patterns sayfalarından da amigurumi üretiminde kullanılabilecek örgü tekniklerine ulaşılabilir. Örülen oyuncakların hem daha estetik olmasını sağlayacak hem de sağlamlaştıracak teknikler in ücretsiz olarak sunulması oldukça faydalı bir hizmet olarak görülüyor. Çünkü birçok insan bu bilgileri satın alarak ya da ücretli kurslara giderek elde edebiliyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı