Sponsorlu Bağlantılar

En Büyük ve Eğlenceli Spor Platformu

Grandpashabet

İnternette oluşturulan bahis sistemlerinin kurulum tarihleri siteye olan güven durumunu belirtebilmektedir. Grandpashabet güvenilir mi? Denildiğinde ise sitenin 2010 yılında kurulmuş olması dikkat çekmektedir. Pek çok güvensiz ve kalitesiz site 1- 2 yıl içerisinde kapatılarak hizmetine son vermek durumunda kalmaktadır.

Grandpashabet sitesinin sunduğu özelliklerin hepsinde kullanıcılara verilen bir avantaj bulunmaktadır. Grandpashabet tv özelliğinin en büyük avantajı ücretsiz olmasıdır. Ayrıca kullanıcılar eski spro maçlarını da sistemde bulunan tv ile izleyebilmektedir

Grandpashabet İletişim

İletişim alanında Grandpashabet giriş sitesinin kullanıcılara sunduğu farkı durumlar bulunmaktadır. En çok Grandpashabet iletişim alanında canlı destek ekibine başvurulmaktadır. Daha sonrasında çağrı merkezindeki müşteri hizmetleri de site ve oyunlar ile ilgili durumlarda yardımda bulunmaktadırlar.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu