Sponsorlu Bağlantılar

Elektronik Malzeme

Elektronik Malzeme

Elektronik sektöründe yer alan firmalar için her türlü elektronik malzeme tedariğini sağlayan Enov Elektronik firması uzman personeller ve kaliteli hizmet veriyor. Elektronik ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler Enov Elektronik firması web sitesini ziyaret edebilirler.

Enov Elektronik firması müşterileri için iletişim kanalları olan e-posta, telefon ve iletişim formunu web sitesinde paylaşmıştır. Firmaların istekleri doğrultusunda aktif ve pasif elektronik komponent üretimi yapılıyor.

Enov Elektronik Firmasının Çalışma Şartları

Enov Elektronik firması elektronik sektöründe birçok firmayla çalışıyor. Yurtiçinde temin ettiği elektronik malzemelerin teslimat 1-2 hatta içinde gerçekleşirken, yurtdışından tedarik edilen malzemelerin teslimat süresi 2-4 hafta içinde gerçekleşiyor.

Enov Elektronik firması elektronik komponent satış sonrası ödemelerde müşterilerine ödeme konusunda kolaylıklar sağlıyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı