Sponsorlu Bağlantılar

Ehliyet Çıkmış Sorular

Ehliyet Sınavı

Sürüş testleri planlanırken birçok faktör dikkate alındığından herhangi bir tarih belirtmek yanlış olur. Ancak en az 2 hafta sonra veya daha sonra olabilir. Pandemi nedeniyle bu zamanlar çok değişiyor.

Elektronik sınava giriş belgesi var mı?

Evet var. Sınava girmek için kurs giriş belgenizi yanınızda getirmeyi unutmayınız. Sınav sırasında yanınıza herhangi bir elektronik cihaz almayınız. Kimliğinizin yanınızda olduğundan emin olun. Sınavdan en az 15 dakika önce e-sınav merkezinde hazır bulunmanız gerekmektedir. E-sınav kılavuzuna göre sınava geç kalırsanız ve o saatte sizden önce ayrılan bir aday varsa sınava alınmayacağınız belirtilmektedir. Ancak geç kalırsanız ve sınavı geçen kimse yoksa sınava alınacağınız belirtilir. Ödevinizi yaptığınızdan ve sınav yerine erken gittiğinizden emin olun. Ehliyet çıkmış sorular hakkında detaylı bilgi için sitemize göz gezdirebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu