Sponsorlu Bağlantılar

E- İmza ve Banka Talimatı

E- İmza ve Banka Talimatı

İmza ve onay sürecini dijital ortama taşımak isteyenler için çeşitli fırsatlar ve uygulamalar sunan içerisinde e-imza ve diğer işlemler hakkında detaylı bilgiler yer alıyor. Kullanıcılara sunulan uygulama hem web ortamında hem de mobil ortamda kullanılabiliyor. Siz de e- imzalı talimat ve imza işlem süreçleriniz için siteyi ziyaret edin, fırsatlardan ve ayrıcalıklardan yararlanın.

Ne Gibi Hizmetler Sunuluyor?

Site içerisinde sunulan hizmetlerden faydalanmak için kullanıcıların siteye üye olması gerekiyor. Üyeliğin ardından çeşitli yönergeler kullanıcılara sunuluyor. Uygulamalar ise hem web ortamında hem de mobil ortamında kullanılabiliyor. Dokümanlar e- imzalı olarak sistem içerisine kaydedilebiliyor ya da arşivleniyor.

İsteyen kullanıcılar imzalı belgelerini indirerek takip sürecini kolay bir şekilde yapabiliyor. Siz de elektronik imzalı banka talimatı ve diğer imza işlemleriniz için siteyi ziyaret edin, ıslak imzalı süreçlerinizi dijital ortama taşıtarak işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirin. Uygulama içerisinde yapılan tüm işlemler elektronik imza kanunu gereğince güven altına alınmış ve hukuki geçerlilik kazanmıştır.

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı