Sponsorlu Bağlantılar

Dudak Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Dudak Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Bir estetik operasyon olarak bilinen dudak dolgusu operasyonu zaman içerisinde dudaklarda oluşan hacim kaybı, ince dudak yapısı, şekil bozuklukları gibi etkenlerin ortadan kaldırılması adına uygulanabilir olan İzmir dolgu bu süreçte oldukça etkili bir yöntemdir. Dudakların eski doğal ve dolgun yapısına sahip olmasına olanak sağlayan bu yöntem tamamen kişinin istek ve talepleri doğrultusunda şekillenerek uygulanmaktadır.

Enjeksiyonun dolgu maddesi ile birleşimi sonrasında uygulanan bu İzmir dolgu yöntemi beraberinde yüzde yüz başarıyı getirmektedir. Uygulanma şeklinde hastanın talepleri ile birlikte belirlenen dolgu maddesi bir şırınga içerisine enjekte edilerek dolgunun uygulanacağı bölgeye yerleştirilir. Bu işlem öncesinde kişinin ağrı ya da acı hissetmemesi adına bölge lokal içerik sağlayan bir krem yardımı ile uyuşturulmaktadır.

İzmir Botoks Nedir?

Günümüz estetiğinin en bilinen yöntemleri arasında yer almakta olan botoks uygulaması birçok bölge üzerine uygulanabilirliği ile oldukça tercih edilmektedir. İzmir botoks yönteminde kullanılmakta olan cihazların ve tekniklerin çeşitliliği bu yöntemin tercihinde oldukça etkilidir. Başarı oranı oldukça yüksek olan bu uygulama çoğunlukla alın, dudak, göz çevresi, kaş ortası ve dudak gölgesi etrafında uygulanmaktadır.

Bu bölgelerde oluşan kırışıklıkların ortadan kaldırılmasında oldukça etkili olan bu yöntem bir enjeksiyon yardımı ile ilgili bölge üzerine kolaylıkla uygulanmaktadır. Tüm bu tedavi sürecinin yanında oldukça önemli bir sorun olan koltuk altı terlemesi içinde uygulanan bu İzmir botoks yöntemi ter bezleri üzerinde etkisini göstererek aşırı terlemeyi önlemektedir. Böylelikle oldukça talep gören bu uygulama günümüzde etkisini asla yitirmemektedir.

İzmir Botoks Fiyatları

Belirli temel etkenlere bağlı olan botoks fiyatları her geçen gün çeşitlenmektedir. Özellikle yıllara göre değişkenlik gösteren bu uygulama sürekli gelişen teknoloji ile birlikte yenilenmekte buda fiyatlandırması üzerinde doğrudan etki göstermektedir. Ayrıca İzmir botoks uygulamasının uzman doktorlar tarafından yapılması da fiyat etiketi üzerinde oldukça etkili bir detaydır.

Bu fiyatlandırma politikaları ilgili uygulamanın yapıldığı alanların konumu, cihaz çeşitliliği, hastane ya da estetik merkezinin koşulları gibi hususlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle botoks uygulamasına ait fiyatlarda net bir bilgi paylaşımı oldukça zordur.

Lazer Epilasyon Yaptıranlar

Günümüzde estetik cerrahi alanında oldukça ün salmış bir uygulama olarak bilinen İzmir lazer epilasyon oldukça başarılı bir uygulamadır. Vücut üzerinde bacak, bikini bölgesi, koltuk altı gibi bölgelerde istenmeyen tüylerin oluşumunu engellemek ve oluşan tüylerin yok edilmesine olanak sağlamak adına uygulanan bu yöntemi kullananlar çeşitli yorumlar ile bu yöntemi tanıtmayı amaçlamışlardır.

İzmir lazer epilasyon çoğunlukla estetik merkezlerinde ya da güzellik merkezlerinde uygulanmakta olan bir teknik olduğundan uygulandığı yerler hakkındaki yorumlar oldukça memnun edicidir. Ayrıca tekniğin işe yarar bir nitelik taşıması da kişilerin memnuniyet yorumlarını artırmaktadır. Tek olumsuzluk içeren detayın bu işlemin tüy köklerine ışın uygulama şeklinde yapılmasından dolayı biraz acı hissettirmesi şeklindedir. Bu detay epilasyonun tercihini olumsuz yönde etkilememektedir.

Dudak Dolgusu Etkisi Ne Kadar Sürer?

Beraberinde kalıcılığını da getirmesi beklenen dudak dolgusu yöntemi yalnızca geçici bir yöntem olarak bilinmektedir. Bu özelliği ile sürekli olarak yenilenmesi gerekmekte olan bu yöntem ortalama 6 aylık bir süreç içermektedir.

Ancak İzmir dolgu işleminin istediği bakım ve şartlar sağlandığında 1 yıllık gibi bir süre kalıcılık olanağı sunan bu yöntem dudakların daha uzun süre dolgun bir yapıda kalmasını sağlamaktadır. Böylelikle uzun süren bir estetik görünüm sağlayan bu dudak dolgusu uygulaması özenle bakıldığında ve belirli dönemlerde yenilendiğinde bu etki süresini giderek uzatmaktadır.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı