Sponsorlu Bağlantılar

Doğal Kaliteli ve Lezzetli Gıda Garantisi

Doğal Kaliteli ve Lezzetli Gıda Garantisi

Doğal ve kaliteli gıdaya erişimin zorlaştığı günümüzde İzmir Organize sanayi Bölgesinde bulunan son teknolojilere uygun geniş üretim tesisleriyle Can Kardeşler Kuruyemiş firması göz dolduruyor. 20 ayrı şubede ve web sitesinden yapılan online satışlarla tüketiciye ulaşan ürünler özenle ve uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretiliyor.

Zengin Ürün Çeşitliliği

Can Kardeşler Kuruyemiş ürünleri zengin çeşitlilikte tüketiciye sunuluyor. Kahve, kuruyemiş, turşu, çikolata, baharat, şekerleme, lokum, kuru meyve gibi yiyeceklerin her biri pek çok farklı seçenekle üretiliyor. Hazırlanan hediyelik paketler de sevgiyi göstermenin tatlı bir yolu olarak birçok kalbi birleştiriyor.

İhracat faaliyetlerine de önem veren firma, hem ülkemiz hem de pek çok dünya ülkesi için nefis lezzetlerin adresi olarak piyasada yer edinmiş durumda.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu