Sponsorlu Bağlantılar

Detaylı Güngören Oto Expertiz

Detaylı Güngören Oto Expertiz

Otomobilini satmak isteyen kişiler, aracın fiyatında satılması için kapsamlı bir ekspertiz raporuna ihtiyaç duyarlar. Bugüne kadar beş binden fazla aracın bakımını yapan, Güngören oto expertiz bu alanda güven veren bir firmadır. Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla öne çıkan firma, otomobili titizlikle inceliyor. Kaliteli hizmetiyle öne çıkan firma ayrıca merkezi konumuyla, en yakın ekspertiz olarak öne çıkmayı başarıyor.

Oto Ekspertiz Paketleri

Alanında uzman bir firma olan, Bakırköy oto ekspertiz müşterilerine farklı hizmet paketleri sunuyor. Müşteri, 4 farklı oto ekspertiz paketinden hangisini dilerse onu seçiyor. Müşteriler, Premium paket, full paket, kaporta paketi, motor-mekanik paket arasından ihtiyacı olanı seçiyor. Müşteri, daha detaylı bir ekspertiz hizmeti istiyorsa, premium paketi seçebiliyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı