Sponsorlu Bağlantılar

Denizcilik Alanında 25 Yıllık Tecrübe

Denizcilik Alanında 25 Yıllık Tecrübe

Firma, 25 seneyi aşkın bir süreye yakın denizcilik sektöründe faaliyet gösteriyor. Profesyonel ekibe sahip firma pek çok projede yer alarak başarılı işlere imza atıyor. İstanbul’un Tuzla ilçesinde faaliyet gösteren şirket deniz araçları satım ve kiralama alanında kökleşmiş bir duruma gelmiştir.

Hizmet kalitesini iyileştirmek amacı ile yeni teknolojileri benimseyerek sektörün gerisinde kalmadan daima kendini güncelliyor. Müşteri memnuniyetini eksiksiz karşılamayı hedef ediniyor.

Firmanın Sunduğu Hizmetler

Firma deniz inşaat ekipmanları, güverte mavnası temini, deniz kaplamaları ve boyaları, tarama işleri, römorkör işleri, su altı dalış ve etüt hizmetleri, yat boyaları, yeni inşaatlar gibi hizmetler sunmaktadır.

  • İzmit Körfez Köprüsü
  • 1915 Çanakkale köprüsü
  • Hamitabat Santral Trafolarının Taşınması gibi ulusal işlemlerde de charter hizmetleri bu firma tarafından karşılandı.

Sitenin amacı denizcilik sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli ve süregelen bir hizmet vermek olup bu hizmeti sunarken de çevrenin korunmasını hassasiyetini de gözetiyor. Doğal kaynakların verimli kullanımı ve insan sağlığını değerini bilerek çalışmalarını bu yönde yapıyor.

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı