Sponsorlu Bağlantılar

DDos Korumalı Hosting

DDos Korumalı Hosting

İnternet ortamı son derecede rekabetçi bir alan olduğundan dolayı benzer konseptlere sahip olan sitelerin birbirlerinin güvenlik açıklarını bulma eğiliminde yer aldıkları bilinmektedir. Ancak Ventura olarak müşterilerimizin bu tip problemlerle karşı karşıya kalmalarını büyük ölçüde engellemekteyiz. DDos korumalı hosting hizmetlerimiz ile herhangi bir saldırı riski gördüğümüzde bu durumun otomatik olarak azaltılması işlemini uygulamaktayız. Saldırı ihtimaline karşı her zaman siteleri koruma kalkanıyla çevrelemekteyiz. Bu yöndeki işleyişimizle sitenin her an aktif olmasını sağlayacak çözüm önerilerini sunmaktayız. Kullandığımız bu hosting hizmetlerimiz sayesinde tüm kullanıcılarımızın aradıkları şartlara daha da kolay yoldan ulaşmalarını büyük ölçüde desteklemeye de devam etmekteyiz.

DDos Korumalı Hosting Ne İşe Yarar?

Web sitelerinin işleyişini sürdürebilmeleri adına hosting hizmetleri önemli bir yer tutar. Siteyle ziyaretçi arasındaki bağlantıyı kuran bu serverlar aynı zamanda da sitenin güvenliğinden de sorumludur. Ventura olarak bu yönde bir yükümlülüğün altına girerek kullanıcılarımızın mağdur olmalarının önüne büyük ölçüde geçmekteyiz. DDos korumalı hosting ile saldırı risklerini en aza indirgemekte ve sitelerin her zaman online halini korumasında da önemli ölçüde başarı elde etmekteyiz. Kullandığımız fiber altyapı ve cihazlar sayesinde bu web sitelerinin her bir katmanına dair güvenlik tedbirlerini ortaya koymaktayız. Kullanıcılarımızın web sitelerinin zarar görmemesi adına bu şekilde girişimlerimizi sürdürerek, tam da bekledikleri gibi sonuçlara ulaşmalarını da sağlamaktayız.

DDos Korumalı Hosting Hizmeti

DDos saldırıları sonrasında sunucular, web siteleri, alan adları tamamen erişime kapalı hale gelir. Bu saldırılarla beraber aşırı yüklenme meydana geleceğinden ötürü yeni ziyaretçilere web sitesi kapatılacaktır. Ancak bu saldırının önüne geçme konusunda firmamızdan gereken yardımlar talep edilebilir. Sahte trafiğin önüne geçmek adına DDos korumalı hosting hizmetleri seçeneklerimizle hedef alınan web sitelerine kalkan olmak gibi bir imkan yaratmaktayız. Gerçek ziyaretçilerin web sitelerinde sağlıklı bir biçimde dolaşmalarını da sağlamaktayız. Olma olasılığı yüksek olan bu durumun büyük ölçüde önüne geçmek için her zaman devreye girmekteyiz. Bu sayede de herhangi bir web sitesine koruma desteği vermekte ve tüm içeriklerini de etkin bir biçimde sergileme ortamı sağlamaktayız.

 

https://www.ventures.com.tr/

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı