Sponsorlu Bağlantılar

Çilingir

Çilingir

Firma, kapı da kalma, anahtar kaybetme, oda kapısı açma gibi birçok konuda yardımcı olmaktadır. Ayrıca kilit değiştirme işlemleri de yapılmaktadır. Ekipler vardiyalı olarak çalışmaktadır.

Sunulan Hizmetler

Çelik kapı tamiri, Çelik kasa açma, Yangın kapısına alarm montaj gibi daha pek çok hizmeti itina ile sunmaktadır. Desi alarm sayesinde yangın çıkış kapılarının güvenliği artmaktadır. Firmanın hizmet sunduğu yerler Ataşehir çilingir ve Kadıköy çilingirdir.

Firmaya 7/27 ulaşım sağlanmaktadır. Kadıköy çilingir olarak, çilingir işleri büyük bir özveri ile yapılmaktadır. Teknolojik cihazlar ile profesyonel bir şekilde hizmet sunulmaktadır. İhtiyacınız dahilinde firma ile iletişime geçerek çilingir ihtiyaçlarınızı en kısa sürede giderebilirsiniz. Anahtar çoğaltma, kopyalama işlemleri de büyük bir özveri ile yapılmaktadır.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı